300 мкм

Плівка теплична. Щільність 300мкм. 3х50м рулон. Прозора (біла). Первинна сировина
6 990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПБ-00016
+380 (66) 143-40-33
- +380 (66) 143-40-33
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плівка теплична поліетиленова. Абсолютно прозора. Виготовлена з 100% первинної сировини високої якості.. Використовується, в основному, для накриття теплиць і парників. Крім того, поліетиленова плівка завжди стане в нагоді в господарстві як універсальний матеріал для накриття чого-небудь або для інших цілей. Виготовляється в рулонах по 50 або 100м і має ширину рукава 150см (ширина в повному розвороті 300см). В залежності від щільності білу плівку можна використовувати в різних сферах господарювання і багато в чому іншому.
Щільність : 300 мкм
Ширина рукава : 150 см
Ширина в повному розвороті: 300 см Кількість метрів у рулоні: 50 м Весь асортимент плівки білої, чорної, тепличної та багато іншого Ви знайдете у нашому інтернет-магазині https://selo-online.com.ua/ Перед відправкою поштою ми самі упаковуємо рулони в картон та стрейч-плівку, що дозволить Вам отримати рулони в цілості та безпеці в будь-якій точці України без додаткових витрат на упаковку від компаній-перевізників.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплектуюче |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Товщина покриття | 0.3 мм |
| Ширина | 3 м |
| Довжина | 1 м |
| Висота | 1.5 м |
| Ширина рукава | 150 см |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴





